Narodowe Święto Niepodległości.

• 2023-11-15 10:36:36

10 listopada 2023 roku odbyły się szkolne uroczystości z okazji Dnia Niepodległości. Uczniowie klas 0 – VIII oraz I i II LMS uczestniczyli wraz z Dyrekcją, gronem pedagogicznym i pracownikami szkoły w Apelu przygotowanym przez uczniów klas VIIIA i VIA pod kierunkiem pana Roberta Ladach w sali kinowej GOTiS w Gniewinie.

Narodowe Święto Niepodległości.

Tego dnia młodzież przypomniała znaczenie niepodległości i wydarzenia, które pozwoliły nam odbudować II Rzeczpospolitą. Dodatkowo uczniowie otrzymali okolicznościową gazetkę przypominającą wydarzenia związane z odzyskaniem niepodległości.

W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 wszyscy uczniowie (od przedszkolaka po licealistę) wraz z nauczycielami  wspólnie zaśpiewali Mazurka Dąbrowskiego, dając tym samym wyraz szacunku do Ojczyzny, polskiej historii i narodowych tradycji. Akcja „Szkoła do hymnu” odbywała się w tym roku po raz szósty.

Dziękujemy wszystkim za wspólne świętowanie, obecność i radosną manifestację patriotyzmu!

Relację z apelu obejrzeć można na szkolnym kanale youtube.

Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 0 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 1 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 2 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 3 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 4 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 5 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 6 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 7 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 8 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 9 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 10 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 11 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 12 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 13 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 14 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 15 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 16 Narodowe Święto Niepodległości. zdjecie 17